top of page

IQOS 2.4 PLUS

IQOS 2.4 PLUS Özellikleri Nedir?

IQOS 2.4 Plus, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve bir yaprak tütün ürünü olan IQOS'un bir modelidir. IQOS 2.4 Plus, önceki IQOS modellerine göre bir dizi gelişmiş özellik sunuyor. İşte IQOS 2.4 Plus'ın bazı temel özellikleri:

  1. Isıtılmış Tütün Teknolojisi : IQOS 2.4 Plus, geleneksel sigara içme alışkanlığını değiştirmeyi amaçlayan bir cihazdır. Tütünü yakmak yerine ısıtarak çalışır ve bu nedenle daha az zararlı yanma ürünleri üretilebilir.

  2. Şarj Edilebilir : Cihaz şarj edilebilir bir yapıya sahiptir. Kullanıcılar, cihazı şarj ederek birden fazla tütün seansı yapabilirler.

  3. Daha Hızlı Isıtma : IQOS 2.4 Plus, önceki modellere göre daha hızlı bir ısıtma sistemine sahiptir, aynı zamanda daha hızlı kullanıma hazır hale getirilmesini sağlar.

  4. Daha Büyük Batarya Kapasitesi : Cihazın batarya kapasitesi artırılarak daha uzun kullanım süresi sağlanır.

  5. LED Ekran : IQOS 2.4 Plus, kullanıcının cihazın şarj seviyesini ve kullanım bilgilerini gösteren bir LED ekran sunar.

  6. Düzenli Bakım Uyarıları : Cihaz, kullanıcının düzenli bakım yapma zamanını hatırlatan uyarılar verir.

  7. HEETS Kullanımı : IQOS 2.4 Plus, özel olarak hazırlanmış tütün çubukları olan "HEETS" veya "HeatSticks" ile kullanılır. Bu tütün çubukları, cihazın içine yerleştirilip ısıtılarak nikotin içeren aerosolün kullanılmasını sağlar.

IQOS 2.4 Plus, tütün ürünlerini kullanmayı tercih etmeyen kullanıcılar için tasarlanmış bir cihazdır. Ancak ürün özellikleri ve kullanılabilirliği bölgesel ve düzenlere göre değişebilir, bu nedenle yerel düzenlere uygun şekilde sunumun sağlanması önemlidir. IQOS 2.4 Plus veya benzeri ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ve kullanımı ile ilgili rehberlik için resmi IQOS web sistemi ziyaret etmeniz veya yerel bayilere sunulanz önerilir.

bottom of page